Talent, pasja, doświadczenie oraz ogromna radość z wykonywanej pracy. Wyjątkowa atmosfera, nowoczesny wystrój.

Salon Duet jest miejscem w którym stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta bo to on jest dla nas najważniejszy. Naszym głównym celem jest sprawienie abyś z radością i uśmiechem patrzył w lustro. Największym potencjałem naszego salonu są utalentowani i doświadczeni fryzjerzy, którzy biorą udział w przygotowaniach modelek do pokazów mody i sesji zdjęciowych.

To styliści, którzy swoje umiejętności zdobywają podczas szkoleń w najlepszych polskich akademiach fryzjerskich oraz w trakcie wyjazdów na zagraniczne targi i seminaria. Ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń sprawia że nasza kreatywność nie zna granic.

Nasz salon to miejsce o wyjątkowej atmosferze. Zadbaliśmy o to aby każdy klient czułsię u nas swobodnie i żeby każda wizyta w Duecie była dla niego przyjemnością. Salon powstał w 1997roku a dzięki ciągłemu rozwojowi poprzez uczestnictwo szkoleniach oraz wyjazdach na zagraniczne targi i seminaria jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami w zakresie koloryzacji i stylizacji włosów.